1.6.22 – הרצאה של עו"ד טלבי למנהלי רע"ס

עו"ד נועה טלבי ומר אלחנן משי יקיימו בתאריך 1.6.22 הרצאה למנהלי רישוי עסקים.

הרצאה זו מועברת במסגרת "הכשרה מחייבת למנהלי רישוי עסקים", מטעם מפעם – גליל מערבי, זבולון ומורדות הכרמל. ההרצאה היא חלק מהכשרה מקיפה למנהלים ואחראים על תחום רישוי עסקים והיא מהווה עבור משתתפיה תנאי להמשך מינויים כמנהלי רישוי עסקים.

במסגרת ההרצאה יסבירו עו"ד טלבי ומר משי על הממשקים בין חוק רישוי עסקים וחוק התכנון והבניה לאור תיקון 34 ויישומו ולאור יוזמות שונות לרפורמות שמתרחשות בימים אלו בתחום.

עו"ד טלבי היא שותפה בכירה במשרד עורכות דין טלבי גולדרט, העוסק ברישוי עסקים, תכנון ובניה והקשר בין העסק והרשות. כעורכת דין מוניציפלית ותובעת עירונית לשעבר יש לה היכרות מעמיקה עם הממשקים בין תכנון ובניה לבין רישוי עסקים, הן מנקודת מבטה של הרשות והן מנקודת המבט של העסק. כבעלת משרד מוביל בתחום רישוי עסקים וכחברת פורום רישוי עסקים, היא מתעדכנת באופן שוטף בחקיקה ובפסיקה בתחומים אלו והן ביישום שלהם בשטח.

מר אלחנן משי כהן כמנהל אגף רישוי עסקים בעיריית תל אביב במשך למעלה מעשור וכחבר בוועדה הבינמשרדית לרישוי עסקים מיום הקמתה ועד שפרש מתפקידו בעיריה. בתקופת כהונתו מר משי היה שותף לגיבושם של חוקים ורפורמות בתחום רישוי עסקים.

אולי יעניין אותך לקרוא גם על:

ייצוג להב בסקירת מצב הרפורמה ברישוי עסקים בכנסת

אתמול, 16.1.23, השתתף משרדנו בדיון בוועדת הפנים והסביבה בכנסת מטעם ארגון להב. הדיון עסק בסקירה של מצב הרפורמה ברישוי עסקים וכיצד ניתן לקדמה. עו"ד נועה טלבי, בעלת המשרד ויו"ר ועדת רישוי עסקים בלהב, הזכירה שהחסם העיקרי עודנו אישורי התכנון והבנייה והתבקשה להגיש סקירה רלוונטית לוועדה.

כנס החורף הארצי – ביטולה של עילת האי-סבירות ועתידו של המשפט המנהלי

כנס החורף הארצי של לשכת עורכי הדין שיתקיים בתאריכים 1-4.2.23 באילת, יעסוק בתחומי המשפט החוקתי, חדלות פירעון ושיקום כלכלי, נזיקין וביטוח לאומי. ביום שבת, ה-4.2.23, בין השעות 12:15-13:45 יתקיים מושב מליאה שעניינו ביטולה של עילת האי-סבירות ועתידו של המשפט המנהלי

25.1.23 – הרצאת עו"ד טלבי על תיקון 110 בקורס חידושים בדיני תכנון ובניה

עו"ד נועה טלבי תקיים בתאריך 25.1.23 הרצאה בנושא תיקון 110 לחוק התכנון והבניה. הרצאה זו היא חלק מקורס חידושים בדיני תכנון ובניה. קורס זה שנערך בייעוצו וניהולו האקדמי של עו"ד שחר בן עמי, נערך במרכז השלטון המקומי בשיתוף עם UniverCity האקדמיה ללימודים מוניציפליים, ומשרד שרקון, בן עמי, אשר ושות. עוד על תיקון 110 ניתן לקרוא […]

דילוג לתוכן

    צור איתנו קשר:    צרפו מסמך לבחירתכם: