1.6.22 – הרצאה של עו"ד טלבי למנהלי רע"ס

עו"ד נועה טלבי ומר אלחנן משי יקיימו בתאריך 1.6.22 הרצאה למנהלי רישוי עסקים.

הרצאה זו מועברת במסגרת "הכשרה מחייבת למנהלי רישוי עסקים", מטעם מפעם – גליל מערבי, זבולון ומורדות הכרמל. ההרצאה היא חלק מהכשרה מקיפה למנהלים ואחראים על תחום רישוי עסקים והיא מהווה עבור משתתפיה תנאי להמשך מינויים כמנהלי רישוי עסקים.

במסגרת ההרצאה יסבירו עו"ד טלבי ומר משי על הממשקים בין חוק רישוי עסקים וחוק התכנון והבניה לאור תיקון 34 ויישומו ולאור יוזמות שונות לרפורמות שמתרחשות בימים אלו בתחום.

עו"ד טלבי היא שותפה בכירה במשרד עורכות דין טלבי גולדרט, העוסק ברישוי עסקים, תכנון ובניה והקשר בין העסק והרשות. כעורכת דין מוניציפלית ותובעת עירונית לשעבר יש לה היכרות מעמיקה עם הממשקים בין תכנון ובניה לבין רישוי עסקים, הן מנקודת מבטה של הרשות והן מנקודת המבט של העסק. כבעלת משרד מוביל בתחום רישוי עסקים וכחברת פורום רישוי עסקים, היא מתעדכנת באופן שוטף בחקיקה ובפסיקה בתחומים אלו והן ביישום שלהם בשטח.

מר אלחנן משי כהן כמנהל אגף רישוי עסקים בעיריית תל אביב במשך למעלה מעשור וכחבר בוועדה הבינמשרדית לרישוי עסקים מיום הקמתה ועד שפרש מתפקידו בעיריה. בתקופת כהונתו מר משי היה שותף לגיבושם של חוקים ורפורמות בתחום רישוי עסקים.

אולי יעניין אותך לקרוא גם על:

מבט מבפנים: פאנל עם מנהלי רישוי עסקים ברשויות המקומיות

ועדת רישוי עסקים של מחוז תל אביב, בהובלת עו"ד נועה טלבי וצליל גולדרט, יצרו פאנל מרתק עם מנהלי רישוי העסקים של הערים המובילות במחוז תל אביב, בו תוכלו לשמוע מהם, ממקור ראשון, על השינויים המהירים, על הקשיים ועל ההתנגשות של תפקידם באכיפת החוק מול הצורך לקדם את העסקים בעיר.

כנס השפעת תחום התכנון והבנייה על עסקי האנרגיה – 21.11.22

הכנס "השפעת תחום התכנון והבנייה על עסקי האנרגיה" יעסוק בהיבטי תכנון ובנייה והשפעתם על התעשייה בישראל. בכנס יידונו האתגרים עמם מתמודד משק האנרגיה הן מצד גופי התכנון והן מצד היזמים, בכל הנוגע לחסמי חקיקה, תכנון ובניה, והיטלי השבחה.

סדנת רישוי עסקים לעורכי דין

סדנה בת שני מפגשים בנושא רישוי עסקים לעורכי דין המיועד לעורכי דין החברים במחוז תל אביב של לשכת עורכי הדין. הסדנה תתקיים בתאריכים 13.6 ו-20.6, ותועבר על ידי אנשי המפתח המובילים בתחום רישוי עסקים בישראל.

8.11.21 – הרצאה של עו"ד טלבי עבור עיריית ירושלים

עו"ד נועה טלבי תקיים בתאריך 8.11.21 הרצאה בנושא הממשק שבדין דיני התכנון והבניה לדיני רישוי עסקים. הרצאה זו מועברת במסגרת "קורס דיני תכנון ובניה – חידושים ותיקונים", מטעם מרכז השלטון המקומי. בקורס יוצגו עקרונות היסוד בדיני התכנון והבניה על ענפיו והיבטיו השונים, דרך הצגת תיקונים בולטים לחוק התכנון והבניה התשכ"ה-1965 והשלכותיהם על המערכת התכנונית.

דילוג לתוכן

    צור איתנו קשר:    צרפו מסמך לבחירתכם: