הרצאה של עו"ד נועה טלבי בוועידת SMB 2018: רישוי עסקים וארנונה

הרצאתה של עו"ד נועה טלבי בכנס SMB2018 בנושאי הפחתת ארנונה לעסקים ורישיונות עסק עו"ד נועה טלבי מרצה על רישוי עסקים וארנונה בכנס SMB2018רולאפ עם התיאור של ההרצאה שלעו"ד נועה טלבי לכנס - רישוי עסקים וארנונה: לצפות את העתיד לחסוך עלויות

עו"ד נועה טלבי הרצתה אודות רישוי עסקים וארנונה בועידת SMB 2018, שהתקיימה בתחילת נובמבר במרכז הכנסים Avenue.

הרצאתה "רישוי עסקים וארנונה: לחזות את העתיד, לחסוך עלויות" שפכה אור על אחת ממערכות היחסים המורכבות ביותר של כל עסק – הקשר עם הרשות המקומית, והסבירה למשתתפים איך להתמודד עם סוגיות נפוצות ברישוי עסקים וארנונה, כיצד להתכונן להן וכמה כסף ניתן לחסוך בתכנון נכון.

צוות משרד טלבי ושות' - עו"ד נועה טלבי ועו"ד צליל גולדרטעורכות דין נועה טלבי וצליל גולדרט בכנס SMB2018

אודות ועידת SMB 2018

ועידת SMB 2018, היא ועידה לעסקים קטנים ובינוניים הגדולה מסוגה. בועידה לקחו חלק כ-700

 בעלי עסקים, מנכ"לים, סמנכ"לים ומנהלי שיווק. הועידה יועדה לעסקים שמצבת העובדים שלהם נעה בין 5-100 מועסקים, וספקה לנוכחים בה כלים ומידע לשיפור הביצועים העסקיים שלהם.

עורכת דין נועה טלבי לצד רשימת נותני החסות בכנס SMB 2018עו"ד נועה טלבי לצד לוח החסויות הכנס

אולי יעניין אותך לקרוא גם על:

סמינר למנהלי ורכזי רישוי עסקים בחדרה

ביום רביעי, 24.5.23, משרדנו השתתף בסמינר למנהלי ורכזי רישוי עסקים במלון ריזורט בחדרה. הסמינר הועבר מטעם מפעם גליל מערבי ובשיתוף משרד הפנים. בין המרצים בסמינר היו גם חברי הפורום הישראלי לרישוי עסקים, מר אלחנן משי ומר אשר גרנר וכן, גב' חוה מונדרוביץ, מנהלת אגף בכיר לרישוי עסקים במשרד הפנים.

פאנל "המפגש עם המגזר הפרטי" – הכשרה למנהלי רע"ס מטעם משרד הפנים

ביום שלישי, 23.5.23, משרדנו השתתף בפאנל בנושא "המפגש עם המגזר הפרטי" במסגרת קורס הכשרה למנהלי רישוי עסקים. הפאנל התקיים כחלק מתכנית ההכשרה של בית ספר מקומות מטעם משרד הפנים. בפאנל השתתפו בעלת המשרד, עורכת דין נועה טלבי, ומר רוני סורקיס, מנהל רישוי עסקים ווטרינר ראשי ברשת שופרסל ובהנחייתה של רכזת הקורס, עו"ד שושי יוסקוביץ'.

ייצוג להב בסקירת מצב הרפורמה ברישוי עסקים בכנסת

אתמול, 16.1.23, השתתף משרדנו בדיון בוועדת הפנים והסביבה בכנסת מטעם ארגון להב. הדיון עסק בסקירה של מצב הרפורמה ברישוי עסקים וכיצד ניתן לקדמה. עו"ד נועה טלבי, בעלת המשרד ויו"ר ועדת רישוי עסקים בלהב, הזכירה שהחסם העיקרי עודנו אישורי התכנון והבנייה והתבקשה להגיש סקירה רלוונטית לוועדה.

כנס החורף הארצי – ביטולה של עילת האי-סבירות ועתידו של המשפט המנהלי

כנס החורף הארצי של לשכת עורכי הדין שיתקיים בתאריכים 1-4.2.23 באילת, יעסוק בתחומי המשפט החוקתי, חדלות פירעון ושיקום כלכלי, נזיקין וביטוח לאומי. ביום שבת, ה-4.2.23, בין השעות 12:15-13:45 יתקיים מושב מליאה שעניינו ביטולה של עילת האי-סבירות ועתידו של המשפט המנהלי

דילוג לתוכן

    צור איתנו קשר:    צרפו מסמך לבחירתכם: