הרצאה של עו"ד נועה טלבי בוועידת SMB 2018: רישוי עסקים וארנונה

הרצאתה של עו"ד נועה טלבי בכנס SMB2018 בנושאי הפחתת ארנונה לעסקים ורישיונות עסק עו"ד נועה טלבי מרצה על רישוי עסקים וארנונה בכנס SMB2018רולאפ עם התיאור של ההרצאה שלעו"ד נועה טלבי לכנס - רישוי עסקים וארנונה: לצפות את העתיד לחסוך עלויות

עו"ד נועה טלבי הרצתה אודות רישוי עסקים וארנונה בועידת SMB 2018, שהתקיימה בתחילת נובמבר במרכז הכנסים Avenue.

הרצאתה "רישוי עסקים וארנונה: לחזות את העתיד, לחסוך עלויות" שפכה אור על אחת ממערכות היחסים המורכבות ביותר של כל עסק – הקשר עם הרשות המקומית, והסבירה למשתתפים איך להתמודד עם סוגיות נפוצות ברישוי עסקים וארנונה, כיצד להתכונן להן וכמה כסף ניתן לחסוך בתכנון נכון.

צוות משרד טלבי ושות' - עו"ד נועה טלבי ועו"ד צליל גולדרטעורכות דין נועה טלבי וצליל גולדרט בכנס SMB2018

אודות ועידת SMB 2018

ועידת SMB 2018, היא ועידה לעסקים קטנים ובינוניים הגדולה מסוגה. בועידה לקחו חלק כ-700

 בעלי עסקים, מנכ"לים, סמנכ"לים ומנהלי שיווק. הועידה יועדה לעסקים שמצבת העובדים שלהם נעה בין 5-100 מועסקים, וספקה לנוכחים בה כלים ומידע לשיפור הביצועים העסקיים שלהם.

עורכת דין נועה טלבי לצד רשימת נותני החסות בכנס SMB 2018עו"ד נועה טלבי לצד לוח החסויות הכנס

אולי יעניין אותך לקרוא גם על:

מבט מבפנים: פאנל עם מנהלי רישוי עסקים ברשויות המקומיות

ועדת רישוי עסקים של מחוז תל אביב, בהובלת עו"ד נועה טלבי וצליל גולדרט, יצרו פאנל מרתק עם מנהלי רישוי העסקים של הערים המובילות במחוז תל אביב, בו תוכלו לשמוע מהם, ממקור ראשון, על השינויים המהירים, על הקשיים ועל ההתנגשות של תפקידם באכיפת החוק מול הצורך לקדם את העסקים בעיר.

כנס השפעת תחום התכנון והבנייה על עסקי האנרגיה – 21.11.22

הכנס "השפעת תחום התכנון והבנייה על עסקי האנרגיה" יעסוק בהיבטי תכנון ובנייה והשפעתם על התעשייה בישראל. בכנס יידונו האתגרים עמם מתמודד משק האנרגיה הן מצד גופי התכנון והן מצד היזמים, בכל הנוגע לחסמי חקיקה, תכנון ובניה, והיטלי השבחה.

1.6.22 – הרצאה של עו"ד טלבי למנהלי רע"ס

עו"ד נועה טלבי ומר אלחנן משי יקיימו בתאריך 1.6.22 הרצאה למנהלי רישוי עסקים. הרצאה זו מועברת במסגרת "הכשרה מחייבת למנהלי רישוי עסקים", מטעם מפעם – גליל מערבי, זבולון ומורדות הכרמל. ההרצאה היא חלק מהכשרה מקיפה למנהלים ואחראים על תחום רישוי עסקים והיא מהווה עבור משתתפיה תנאי להמשך מינויים כמנהלי רישוי עסקים. במסגרת ההרצאה יסבירו עו"ד […]

סדנת רישוי עסקים לעורכי דין

סדנה בת שני מפגשים בנושא רישוי עסקים לעורכי דין המיועד לעורכי דין החברים במחוז תל אביב של לשכת עורכי הדין. הסדנה תתקיים בתאריכים 13.6 ו-20.6, ותועבר על ידי אנשי המפתח המובילים בתחום רישוי עסקים בישראל.

דילוג לתוכן

    צור איתנו קשר:    צרפו מסמך לבחירתכם: