כנס השפעת תחום התכנון והבנייה על עסקי האנרגיה – 21.11.22

הכנס "השפעת תחום התכנון והבנייה על עסקי האנרגיה" יעסוק בהיבטי תכנון ובנייה והשפעתם על התעשייה בישראל. בכנס יידונו האתגרים עמם מתמודד משק האנרגיה הן מצד גופי התכנון והן מצד היזמים, בכל הנוגע לחסמי חקיקה, תכנון ובניה, והיטלי השבחה.

קרא עוד

מתי? 21.11.22 בין השעות 8:00-16:00
איפה? אולם "נוף ים", מלון דן אכדיה, הרצליה פיתוח.
להרשמה

הכנס הוא יוזמה משותפת של משרדנו בשיתוף המכון הישראלי לאנרגיה ולסביבה ומשרד עו"ד ענת בירן. תוכנית הכנס מציעה תמהיל בין הסוגיות הבוערות בתחום, מתן פתרונות פרקטיים מצד מומחים מהשטח ודיון על השלכות הרגולציה ודרכים לשפר את העשייה.

בין המרצים:

  • עו"ד נועה טלבי – בעלת משרד עו"ד טלבי-גולדרט, יו"ר משותפת בנשיאות ועדת רישוי עסקים במחוז ת"א בלשכת עוה"ד וחברה בפורום רישוי העסקים בישראל.
  • עו"ד ענת בירן רקם – בעלת משרד AB ענת בירן משרד עורכי דין, יו"ר הראשונה של ועדת הערר לתכנון ולבניה מחוז ת"א ויו"ר משותפת בנשיאות ועדת תו"ב במחוז ת"א בלשכת עוה"ד.
  • גב' דורית הוכנר – מנהלת אגף בכיר תכנון פיזי במשרד האנרגיה.
  • מר יגאל צ'ודנר – מנכ"ל ומייסד חברת נתיבי הקמה.


אולי יעניין אותך לקרוא גם על:

מבט מבפנים: פאנל עם מנהלי רישוי עסקים ברשויות המקומיות

ועדת רישוי עסקים של מחוז תל אביב, בהובלת עו"ד נועה טלבי וצליל גולדרט, יצרו פאנל מרתק עם מנהלי רישוי העסקים של הערים המובילות במחוז תל אביב, בו תוכלו לשמוע מהם, ממקור ראשון, על השינויים המהירים, על הקשיים ועל ההתנגשות של תפקידם באכיפת החוק מול הצורך לקדם את העסקים בעיר.

1.6.22 – הרצאה של עו"ד טלבי למנהלי רע"ס

עו"ד נועה טלבי ומר אלחנן משי יקיימו בתאריך 1.6.22 הרצאה למנהלי רישוי עסקים. הרצאה זו מועברת במסגרת "הכשרה מחייבת למנהלי רישוי עסקים", מטעם מפעם – גליל מערבי, זבולון ומורדות הכרמל. ההרצאה היא חלק מהכשרה מקיפה למנהלים ואחראים על תחום רישוי עסקים והיא מהווה עבור משתתפיה תנאי להמשך מינויים כמנהלי רישוי עסקים. במסגרת ההרצאה יסבירו עו"ד […]

סדנת רישוי עסקים לעורכי דין

סדנה בת שני מפגשים בנושא רישוי עסקים לעורכי דין המיועד לעורכי דין החברים במחוז תל אביב של לשכת עורכי הדין. הסדנה תתקיים בתאריכים 13.6 ו-20.6, ותועבר על ידי אנשי המפתח המובילים בתחום רישוי עסקים בישראל.

8.11.21 – הרצאה של עו"ד טלבי עבור עיריית ירושלים

עו"ד נועה טלבי תקיים בתאריך 8.11.21 הרצאה בנושא הממשק שבדין דיני התכנון והבניה לדיני רישוי עסקים. הרצאה זו מועברת במסגרת "קורס דיני תכנון ובניה – חידושים ותיקונים", מטעם מרכז השלטון המקומי. בקורס יוצגו עקרונות היסוד בדיני התכנון והבניה על ענפיו והיבטיו השונים, דרך הצגת תיקונים בולטים לחוק התכנון והבניה התשכ"ה-1965 והשלכותיהם על המערכת התכנונית.

דילוג לתוכן

    צור איתנו קשר:    צרפו מסמך לבחירתכם: