מבט מבפנים: פאנל עם מנהלי רישוי עסקים ברשויות המקומיות

מתי? יום חמישי 15/9/22 בשעה 17:00
איפה? בית הפרקליט, לשכת עורכי הדין – דניאל פריש 10, תל אביב

האירוע פתוח לעורכי דין בהרשמה מראש.
איך נרשמים? https://bit.ly/3T8mSx8
לשאלות ולבירורים: [email protected] | 03-6905545

לא עורכי דין ומעוניינים להצטרף?
פנו אלינו במייל: [email protected]

רישוי העסקים בישראל הוא תחום עמוס רגולציה, הכפוף לפיקוח של גורמים ממשלתיים מרובים. בעשור האחרון ניסתה ממשלת ישראל לעשות רפורמות כדי לשנות את פני התחום אך אלו טרם הוכיחו את עצמן.

הגוף העיקרי שמרכז את הוצאת רישיונות העסק הוא הרשות המקומית. ישנה ביקורת רבה כלפי תפקוד הרשויות בתחום זה.

ועדת רישוי עסקים של מחוז תל אביב, בהובלת עו"ד נועה טלבי וצליל גולדרט, יצרו פאנל מרתק עם מנהלי רישוי העסקים של הערים המובילות במחוז תל אביב, בו תוכלו לשמוע מהם, ממקור ראשון, על השינויים המהירים, על הקשיים ועל ההתנגשות של תפקידם באכיפת החוק מול הצורך לקדם את העסקים בעיר.

**מס' המקומות מוגבל | ההשתתפות מותנית בהרשמה מראש

אולי יעניין אותך לקרוא גם על:

כנס השפעת תחום התכנון והבנייה על עסקי האנרגיה – 21.11.22

הכנס "השפעת תחום התכנון והבנייה על עסקי האנרגיה" יעסוק בהיבטי תכנון ובנייה והשפעתם על התעשייה בישראל. בכנס יידונו האתגרים עמם מתמודד משק האנרגיה הן מצד גופי התכנון והן מצד היזמים, בכל הנוגע לחסמי חקיקה, תכנון ובניה, והיטלי השבחה.

1.6.22 – הרצאה של עו"ד טלבי למנהלי רע"ס

עו"ד נועה טלבי ומר אלחנן משי יקיימו בתאריך 1.6.22 הרצאה למנהלי רישוי עסקים. הרצאה זו מועברת במסגרת "הכשרה מחייבת למנהלי רישוי עסקים", מטעם מפעם – גליל מערבי, זבולון ומורדות הכרמל. ההרצאה היא חלק מהכשרה מקיפה למנהלים ואחראים על תחום רישוי עסקים והיא מהווה עבור משתתפיה תנאי להמשך מינויים כמנהלי רישוי עסקים. במסגרת ההרצאה יסבירו עו"ד […]

סדנת רישוי עסקים לעורכי דין

סדנה בת שני מפגשים בנושא רישוי עסקים לעורכי דין המיועד לעורכי דין החברים במחוז תל אביב של לשכת עורכי הדין. הסדנה תתקיים בתאריכים 13.6 ו-20.6, ותועבר על ידי אנשי המפתח המובילים בתחום רישוי עסקים בישראל.

8.11.21 – הרצאה של עו"ד טלבי עבור עיריית ירושלים

עו"ד נועה טלבי תקיים בתאריך 8.11.21 הרצאה בנושא הממשק שבדין דיני התכנון והבניה לדיני רישוי עסקים. הרצאה זו מועברת במסגרת "קורס דיני תכנון ובניה – חידושים ותיקונים", מטעם מרכז השלטון המקומי. בקורס יוצגו עקרונות היסוד בדיני התכנון והבניה על ענפיו והיבטיו השונים, דרך הצגת תיקונים בולטים לחוק התכנון והבניה התשכ"ה-1965 והשלכותיהם על המערכת התכנונית.

דילוג לתוכן

    צור איתנו קשר:    צרפו מסמך לבחירתכם: