קורס רישוי עסקים מחזור שני

קורס רישוי עסקים במכון הישראלי לאנרגיה ולסביבה – מחזור שני

לאור הצלחת המחזור הראשון של קורס רישוי עסקים, זכויות עסקים והפחתת הנטל הרגולטורי, משרדנו שמחה להמשיך בשיתוף הפעולה עם המכון הישראלי לאנרגיה וסביבה ולפתוח את המחזור השני של קורס ייחודי ומקיף זה.

המחזור השני של קורס רישוי עסקים יחל באוקטובר 2022. להרשמה ולפרטים באתר המכון הישראלי לאנרגיה ולסביבה.

הוא כולל 10 מפגשים ומשלב בין למידה פרונטלית למפגשי זום. הקורס נותן למשתתפיו את הכלים לזיהוי חסמי רישוי עסקים ותו"ב ופתרונות לקידום תהליכים במהירות וביעילות. הוא מפשט עבור המשתתפים את דרישות החוק, הרפורמות וההקלות ומציג כיצד הן מיושמות בשטח על ידי טובי המומחים בתחום.

קהל היעד של הקורס הוא לבעלי עסקים בכלל ובתחומי אנרגיה, דלק וגפ"מ בפרט, מנהלי רישוי עסקים ברשויות המקומיות, יועצים משפטיים, ומנהלי תפעול ורישוי בחברות.

המשתתפים בקורס ילמדו מתי וכיצד ניתן לנהל ערוץ תקשורת עם הגורמים המאשרים והרשות, איך לזהות חריגה מסמכות או לזרז הוצאת רישיון ומתי אפשר לבקש זכויות תכנון ובניה כדי לזרז תהליכים. הקורס יעסוק גם בהשלכות של עבירות תכנון ובניה ורישוי עסקים וכיצד להתמודד איתן.

אולי יעניין אותך לקרוא גם על:

  1. תיקון 34 לחוק רישוי עסקים
  2. תחנות דלק - רישוי עסקים, תכנון ובניה וארנונה
  3. עו"ד רישוי עסקים - איש עסקים טובע בניירת
אולי יעניין אותך לקרוא גם על:

סדנת רישוי עסקים לעורכי דין

סדנה בת שני מפגשים בנושא רישוי עסקים לעורכי דין המיועד לעורכי דין החברים במחוז תל אביב של לשכת עורכי הדין. הסדנה תתקיים בתאריכים 13.6 ו-20.6, ותועבר על ידי אנשי המפתח המובילים בתחום רישוי עסקים בישראל.

8.11.21 – הרצאה של עו"ד טלבי עבור עיריית ירושלים

עו"ד נועה טלבי תקיים בתאריך 8.11.21 הרצאה בנושא הממשק שבדין דיני התכנון והבניה לדיני רישוי עסקים. הרצאה זו מועברת במסגרת "קורס דיני תכנון ובניה – חידושים ותיקונים", מטעם מרכז השלטון המקומי. בקורס יוצגו עקרונות היסוד בדיני התכנון והבניה על ענפיו והיבטיו השונים, דרך הצגת תיקונים בולטים לחוק התכנון והבניה התשכ"ה-1965 והשלכותיהם על המערכת התכנונית.

עדכון פעילות המשרד בתאריכים 25-28.11.19

בין התאריכים 25-28.11.19 (כולל) משרדנו ישתתף בכנס מנהלי רישוי עסקים ברשויות המקומיות באילת. במסגרת הכנס, אליו הוזמן משרדנו בהיותנו חלק ממערך התביעה העירונית ברשויות המקומיות, עו"ד נועה טלבי תרצה בנושאי שילוט ומודעות. במהלך תקופה זו, משרד עו"ד נועה טלבי ושות' יפעל במתכונת מצומצמת וייתן מענה באמצעות הדוא"ל.

דילוג לתוכן

    צור איתנו קשר:    צרפו מסמך לבחירתכם: