קורס רישוי עסקים - המכון הישראלי לאנרגיה ולסביבה ומשרד עורכות דין טלבי גולדרט

קורס רישוי עסקים במכון הישראלי לאנרגיה ולסביבה – מחזור שלישי

נפתחה ההרשמה למחזור השלישי של קורס רישוי עסקים, זכויות עסקים והפחתת הנטל הרגולטורי.
הקורס שייפתח ב-18/10 כולל 10 מפגשים ומשלב בין למידה פרונטלית למפגשי זום. ההרצאות בקורס מועברות על ידי טובי המומחים בתחום, המכירים את השטח ואת החידושים בתחום מקרוב.

למגיעים דרך משרדנו תנתן הנחה בהרשמה: 2700 ש"ח במקום 3200 ש"ח.

פרטים נוספים והרשמה בדף הקורס באתר המכון לאנרגיה ולסביבה

אודות קורס רישוי עסקים:

הקורס, פרי שיתוף פעולה של משרד עורכות דין נועה טלבי והמכון הישראלי לאנרגיה ולסביבה, הוא הראשון מסוגו בישראל הפותח שעריו למגזר העסקי וליועצים משפטיים בחברות, כמו גם לקובעי מדיניות ברשויות.

הוא נותן למשתתפיו את הכלים לזיהוי חסמי רישוי עסקים ותו"ב ופתרונות לקידום תהליכים במהירות וביעילות. הוא מפשט עבור המשתתפים את דרישות החוק, הרפורמות וההקלות ומציג כיצד הן מיושמות בשטח על ידי טובי המומחים בתחום.

המשתתפים בקורס ילמדו מתי וכיצד ניתן לנהל ערוץ תקשורת עם הגורמים המאשרים והרשות, איך לזהות חריגה מסמכות או לזרז הוצאת רישיון ומתי אפשר לבקש זכויות תכנון ובניה כדי לזרז תהליכים. הקורס יעסוק גם בהשלכות של עבירות תכנון ובניה ורישוי עסקים וכיצד להתמודד איתן.

אולי יעניין אותך לקרוא גם על:

  1. תיקון 34 לחוק רישוי עסקים
  2. תחנות דלק - רישוי עסקים, תכנון ובניה וארנונה
  3. צו רישוי עסקים ורישיון עסק
  4. עו"ד רישוי עסקים - איש עסקים טובע בניירת
  5. כתב אישום - צו סגירה - עבירות פליליות ברישוי עסקים
  6. חוק רישוי עסקים
אולי יעניין אותך לקרוא גם על:

סמינר למנהלי ורכזי רישוי עסקים בחדרה

ביום רביעי, 24.5.23, משרדנו השתתף בסמינר למנהלי ורכזי רישוי עסקים במלון ריזורט בחדרה. הסמינר הועבר מטעם מפעם גליל מערבי ובשיתוף משרד הפנים. בין המרצים בסמינר היו גם חברי הפורום הישראלי לרישוי עסקים, מר אלחנן משי ומר אשר גרנר וכן, גב' חוה מונדרוביץ, מנהלת אגף בכיר לרישוי עסקים במשרד הפנים.

פאנל "המפגש עם המגזר הפרטי" – הכשרה למנהלי רע"ס מטעם משרד הפנים

ביום שלישי, 23.5.23, משרדנו השתתף בפאנל בנושא "המפגש עם המגזר הפרטי" במסגרת קורס הכשרה למנהלי רישוי עסקים. הפאנל התקיים כחלק מתכנית ההכשרה של בית ספר מקומות מטעם משרד הפנים. בפאנל השתתפו בעלת המשרד, עורכת דין נועה טלבי, ומר רוני סורקיס, מנהל רישוי עסקים ווטרינר ראשי ברשת שופרסל ובהנחייתה של רכזת הקורס, עו"ד שושי יוסקוביץ'.

ייצוג להב בסקירת מצב הרפורמה ברישוי עסקים בכנסת

אתמול, 16.1.23, השתתף משרדנו בדיון בוועדת הפנים והסביבה בכנסת מטעם ארגון להב. הדיון עסק בסקירה של מצב הרפורמה ברישוי עסקים וכיצד ניתן לקדמה. עו"ד נועה טלבי, בעלת המשרד ויו"ר ועדת רישוי עסקים בלהב, הזכירה שהחסם העיקרי עודנו אישורי התכנון והבנייה והתבקשה להגיש סקירה רלוונטית לוועדה.

כנס החורף הארצי – ביטולה של עילת האי-סבירות ועתידו של המשפט המנהלי

כנס החורף הארצי של לשכת עורכי הדין שיתקיים בתאריכים 1-4.2.23 באילת, יעסוק בתחומי המשפט החוקתי, חדלות פירעון ושיקום כלכלי, נזיקין וביטוח לאומי. ביום שבת, ה-4.2.23, בין השעות 12:15-13:45 יתקיים מושב מליאה שעניינו ביטולה של עילת האי-סבירות ועתידו של המשפט המנהלי

דילוג לתוכן

    צור איתנו קשר:    צרפו מסמך לבחירתכם: