קורס רישוי עסקים - המכון הישראלי לאנרגיה ולסביבה ומשרד עורכות דין טלבי גולדרט

קורס רישוי עסקים במכון הישראלי לאנרגיה ולסביבה – מחזור שני

לאור הצלחת המחזור הראשון של קורס רישוי עסקים, זכויות עסקים והפחתת הנטל הרגולטורי, משרדנו שמח להמשיך בשיתוף הפעולה עם המכון הישראלי לאנרגיה וסביבה ולפתוח את המחזור השני של קורס ייחודי ומקיף זה.

המחזור השני של קורס רישוי עסקים יחל בנומבר 2022. להרשמה ולפרטים באתר המכון הישראלי לאנרגיה ולסביבה.

הוא כולל 10 מפגשים ומשלב בין למידה פרונטלית למפגשי זום. הקורס נותן למשתתפיו את הכלים לזיהוי חסמי רישוי עסקים ותו"ב ופתרונות לקידום תהליכים במהירות וביעילות. הוא מפשט עבור המשתתפים את דרישות החוק, הרפורמות וההקלות ומציג כיצד הן מיושמות בשטח על ידי טובי המומחים בתחום.

קהל היעד של הקורס הוא לבעלי עסקים בכלל ובתחומי אנרגיה, דלק וגפ"מ בפרט, מנהלי רישוי עסקים ברשויות המקומיות, יועצים משפטיים, ומנהלי תפעול ורישוי בחברות.

המשתתפים בקורס ילמדו מתי וכיצד ניתן לנהל ערוץ תקשורת עם הגורמים המאשרים והרשות, איך לזהות חריגה מסמכות או לזרז הוצאת רישיון ומתי אפשר לבקש זכויות תכנון ובניה כדי לזרז תהליכים. הקורס יעסוק גם בהשלכות של עבירות תכנון ובניה ורישוי עסקים וכיצד להתמודד איתן.

אולי יעניין אותך לקרוא גם על:

  1. תיקון 34 לחוק רישוי עסקים
  2. תחנות דלק - רישוי עסקים, תכנון ובניה וארנונה
  3. צו רישוי עסקים ורישיון עסק
  4. עו"ד רישוי עסקים - איש עסקים טובע בניירת
  5. כתב אישום - צו סגירה - עבירות פליליות ברישוי עסקים
  6. חוק רישוי עסקים
אולי יעניין אותך לקרוא גם על:

מבט מבפנים: פאנל עם מנהלי רישוי עסקים ברשויות המקומיות

ועדת רישוי עסקים של מחוז תל אביב, בהובלת עו"ד נועה טלבי וצליל גולדרט, יצרו פאנל מרתק עם מנהלי רישוי העסקים של הערים המובילות במחוז תל אביב, בו תוכלו לשמוע מהם, ממקור ראשון, על השינויים המהירים, על הקשיים ועל ההתנגשות של תפקידם באכיפת החוק מול הצורך לקדם את העסקים בעיר.

כנס השפעת תחום התכנון והבנייה על עסקי האנרגיה – 21.11.22

הכנס "השפעת תחום התכנון והבנייה על עסקי האנרגיה" יעסוק בהיבטי תכנון ובנייה והשפעתם על התעשייה בישראל. בכנס יידונו האתגרים עמם מתמודד משק האנרגיה הן מצד גופי התכנון והן מצד היזמים, בכל הנוגע לחסמי חקיקה, תכנון ובניה, והיטלי השבחה.

1.6.22 – הרצאה של עו"ד טלבי למנהלי רע"ס

עו"ד נועה טלבי ומר אלחנן משי יקיימו בתאריך 1.6.22 הרצאה למנהלי רישוי עסקים. הרצאה זו מועברת במסגרת "הכשרה מחייבת למנהלי רישוי עסקים", מטעם מפעם – גליל מערבי, זבולון ומורדות הכרמל. ההרצאה היא חלק מהכשרה מקיפה למנהלים ואחראים על תחום רישוי עסקים והיא מהווה עבור משתתפיה תנאי להמשך מינויים כמנהלי רישוי עסקים. במסגרת ההרצאה יסבירו עו"ד […]

סדנת רישוי עסקים לעורכי דין

סדנה בת שני מפגשים בנושא רישוי עסקים לעורכי דין המיועד לעורכי דין החברים במחוז תל אביב של לשכת עורכי הדין. הסדנה תתקיים בתאריכים 13.6 ו-20.6, ותועבר על ידי אנשי המפתח המובילים בתחום רישוי עסקים בישראל.

דילוג לתוכן

    צור איתנו קשר:    צרפו מסמך לבחירתכם: