ייעוץ משפטי עם עורך דין

ייעוץ משפטי לעסקים

ייעוץ משפטי בפתיחת עסק

לאורך מחזור החיים העסקי שב ועולה הצורך בייעוץ משפטי. בעת פתיחת עסק, מומלץ לקחת עורך דין לצורך ייעוץ משפטי ליציקת יסודות יציבים באמצעות עריכת הסכם מייסדים או הסכם שותפות עסקית, יצירת תקנון חברה, הסכם השקעה וכן הלאה. בשלב ההתחלה נקבעות ההתקשרויות החוזיות עם העובדים והספקים. זהו השלב שבו משרד עורכי הדין מסייע לעסק ליצור חוזים והסכמים ברורים שיצמצמו בעתיד את הסיכויים לתביעות שמקורן בפרשנות לא נכונה של הדברים.

עסקים טעוני רישוי נדרשים להוציא רישיון עסק. עסקים שבחרו במשרד עו"ד נועה טלבי ושות' לצורך ליווי משפטי לפתיחת העסק החדש יקבלו תחת קורת גג אחת את הטיפול המלא גם בצרכי רישוי העסק, שכן זוהי אחת מההתמחויות המובילות של המשרד. בנוסף יקבלו את האפשרות לייעוץ בבחירת מיקום וחלוקת המשרדים באופן שיסייע להשיג הפחתת ארנונה לעסקים, במידה ואופי הפעילות של העסק, עונה על התנאים.

ליווי משפטי בפעילות העסק השוטפת

כמובן שגם תהליך שכירות הנכס או רכישתו יעשה בייעוץ משפטי של צוות המשרד – שיסייע להבטיח כי תהליך ההשכרה או המכירה נעשה בדרך הטובה והיעילה ביותר, שלא נעשו חריגות תכנון ובניה בנכס העלולות להחיל קנסות על בעל העסק וכן הלאה.

במהלך פעילותו השוטפת של העסק מתרחשות הזדמנות מחד ומהמורות מאידך, המסיטות אותו משגרתו: בין אם מדובר בחוזים המאפשרים לו לגדול או בהתגוננות מפני תביעות כנגדו של לקוחות או עובדים לשעבר, חשוב שיהיה לצידו משרד עורכי דין מקצועי שיספק לו ייעוץ משפטי ויסייע לו לעבור את המשברים הללו מבלי לפגוע בפעילות השוטפת.

ייעוץ משפטי בפירוק שותפות

בטווח הארוך של העסק מגיע לפעמים גם שלב של דעיכה, שבו השותפים מחליטים לפרק את החבילה ונדרש סיום יעיל ומהיר של השותפות. אם חלילה נגלע סכסוך שותפים, עדיין ניתן לנהלו באופן שיצמצם את הפגיעה בעסק ובנכסיו למינימום ההכרחי. פירוק חברה מרצון או שלא מרצון דורש טיפול על ידי עורך דין מסחרי, שכן קיימת פרוצדורה שעל העסק לפעול לפיה ותנאים שבהם הוא חייב לעמוד לשם ביצוע הפירוק.

כיצד ביכולתנו לעזור לך?

לטלבי גולדרט משרד עורכות דין, ניסיון במשפט מסחרי, פירוק חברות ומטרייה רחבה של תחומים הרלוונטיים לליווי המשפטי של עסק בכל שלב ושלב. אנו מציעים ללקוחותינו את האפשרות לבחור בין פגישות ייעוץ משפטי עם צוות המשרד לפי הצורך, לבין ריטיינר חודשי, במסגרתו אנו משמשות כמחלקה המשפטית של העסק ומספקות מענה עבורו בכל צרכיו המשפטיים – החל משלב התשתית וכלה בטיפול בשאלות בעלות אופי משפטי שעולות במהלך העבודה השוטפת.  

עורכות הדין במשרד הן ליטיגטוריות וככאלו הן יודעות להופיע בפני בית המשפט בערכאותיו השונות. ניסיונן ועיסוקן בקשת רחבה של נושאים, המשיקים אלו לאלו, מאפשרת להם להציע ללקוחותיהם את המעטפת המשפטית הרחבה והטובה ביותר לעסקים ומעשירה את ארגז הכלים שלהם באלטרנטיבות פעולה לעת הצורך.

משרדנו מציע שירותי ייעוץ משפטי לעסקים בתחומי:

– דיני חברות – החל מטיפול והקמת חברות ועסקים, דרך טיפול במיזוגים ורכישות וכלה בסכסוכי שותפים ובבקשה לפירוק חברה.

– דיני חוזים כתיבת הסכמים וחוזים לעבודה מול לקוחות העסק וספקיו, הסכמי שיתוף פעולה, הסכמי זכיינות, שיווק והפצה, ועוד.

דיני רישוי עסקים השגת רישיון עסק או טיפול בבעיות חידוש או ביטול רישיון עסק: עבודה מול הגופים השונים על מנת לקבל היתרי הפעלה ורישוי לעסק.

אולי יעניין אותך לקרוא גם על:

  1. ביטול רישיון עסק למפעלי תעשייה - NIMBY
  2. רישיון עסק
  3. תיקון 34 לחוק רישוי עסקים
דילוג לתוכן

    צור איתנו קשר:    צרפו מסמך לבחירתכם: