ייעוץ משפטי עם עורך דין

ייעוץ משפטי לעסקים

ייעוץ משפטי בפתיחת עסק

עסקים טעוני רישוי נדרשים להוציא רישיון עסק. עסקים שבחרו במשרד עו"ד נועה טלבי ושות' לצורך ליווי משפטי לפתיחת העסק החדש יקבלו תחת קורת גג אחת את הטיפול המלא גם בצרכי רישוי העסק, שכן זוהי אחת מההתמחויות המובילות של המשרד. בנוסף יקבלו את האפשרות לייעוץ בבחירת מיקום וחלוקת המשרדים באופן שיסייע להשיג הפחתת ארנונה לעסקים, במידה ואופי הפעילות של העסק, עונה על התנאים.

ליווי משפטי בפעילות העסק השוטפת

כמובן שגם תהליך שכירות הנכס או רכישתו יעשה בייעוץ משפטי של צוות המשרד – שיסייע להבטיח כי תהליך ההשכרה או המכירה נעשה בדרך הטובה והיעילה ביותר, שלא נעשו חריגות תכנון ובניה בנכס העלולות להחיל קנסות על בעל העסק וכן הלאה.

במהלך פעילותו השוטפת של העסק מתרחשות הזדמנות מחד ומהמורות מאידך, המסיטות אותו משגרתו: בין אם מדובר בחוזים המאפשרים לו לגדול או בהתגוננות מפני תביעות כנגדו של לקוחות או עובדים לשעבר, חשוב שיהיה לצידו משרד עורכי דין מקצועי שיספק לו ייעוץ משפטי ויסייע לו לעבור את המשברים הללו מבלי לפגוע בפעילות השוטפת.

כיצד ביכולתנו לעזור לך?

לנועה טלבי משרד עורכות דין, ניסיון בליווי המשפטי של עסק בכל שלב ושלב. אנו מציעים ללקוחותינו את האפשרות לבחור בין פגישות ייעוץ משפטי עם צוות המשרד לפי הצורך, לבין ריטיינר חודשי, במסגרתו אנו משמשות כמחלקה המשפטית של העסק ומספקות מענה עבורו בכל צרכיו המשפטיים – החל משלב התשתית וכלה בטיפול בשאלות בעלות אופי משפטי שעולות במהלך העבודה השוטפת.  

עורכות הדין במשרד הן ליטיגטוריות וככאלו הן יודעות להופיע בפני בית המשפט בערכאותיו השונות. ניסיונן ועיסוקן בקשת רחבה של נושאים, המשיקים אלו לאלו, מאפשרת להם להציע ללקוחותיהם את המעטפת המשפטית הרחבה והטובה ביותר לעסקים ומעשירה את ארגז הכלים שלהם באלטרנטיבות פעולה לעת הצורך.

אולי יעניין אותך לקרוא גם על:

  1. ביטול רישיון עסק למפעלי תעשייה - NIMBY
  2. רישיון עסק
  3. תיקון 34 לחוק רישוי עסקים
דילוג לתוכן

    צור איתנו קשר:    צרפו מסמך לבחירתכם: